Rize Günübirlik Turlar rizetours.ucakbiletiuygunal.com> google.com, pub-1222414756863817, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Transfer Servis Hizmetleri

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt

Ezgi Turizm Transfer Services, Trabzon, Samsun, Ordu-Giresun ve Gürcistan Batum’da misafirlerine hizmet sunmaktadır. 2011 yılında çalışmalarına başlayan Rize Ezgi Turizm, sektörün öncü kuruluşlarından olmayı başarmıştır.

Doğu Karadeniz’de Turizm ve taşımacılık sektöründe lider firmalardan biri olmanın verdiği sorumlulukla hareket eden şirketimiz; ulaşım ihtiyaçlarının tamamını bilen, birinci sınıf bir transfer servisi sunuyor. Her müşterinin farklı olduğu bilinciyle her müşterimize kişiye özel hizmet sunmaktayız.

Rize Ezgi Tur Transfer, her zaman dakik ve saygılı hizmet anlayışıyla Trabzon’a ve Rize'ye gelen ya da Trabzon ve Rize  dışına çıkış yapan yolculara günün 24 saati – haftada 7 gün kesintisiz hizmet sunuyor.

İş, kişisel veya kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümleri her zaman en uygun fiyata Rize Ezgi Turizm Transfer ’de bulabilirsiniz. Kurumsal etkinlikler, düğünler ve diğer önemli kutlamalar için her türlü ihtiyaca uygun mükemmel araçların sağlanması konusunda uzmanız.

Tüm araçlarımız en son model, sınıfının en lüks araçları olup her an misafirlerimizi karşılamak üzere hazır beklemektedir.

Konforunuz, konforumuzdur…’’Siz Tatilinizi Yapın, Ayrıntıyı Bize Bırakın’’  

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X