WhatsApp

Uzungöl At Çifliği Çay Fabrikası Turu

Oylanmamış 0 yorum
0/5
Misafirlerin 0% tavsiye ediyor

Süre

1 gün

Tur Türü

Günübirlik Turlar

Grup boyutu

19 kişiler

Lokasyon

Uzungöl

Genel Bakış

Rize Çıkışlı Uzungöl At Çiftliği Çay Fabrikası Turu

Ezgi Turizm olarak tüm misafirlerimizin kaliteli ve güvenli hizmet satın alabilmesi politikası ile çalışıyoruz.

Değerli Misafirlerimiz; Lütfen Aşağıdaki Tüm Tur Detaylarını Okuyunuz! Aşağıda verilen bilgiler, sizlerin daha kaliteli, daha güvenli hizmet alabilmesi ve mağduriyet yaşamaması için önemlidir!

2024 Yılı Güncel Tur Detayları Lütfen Okuyunuz!

Tura Katılım Noktaları Rize / Derepazarı / İyidere / Of 

Uzungöl At Çiftliği Çay Fabrikası Turu Programı

Rize Merkez sahil çay çarşısı önünde en geç saat 09:00’de toplanıyoruz. Kontrollerin ardından Uzungöl Turu için harekete geçiyoruz. Günübirlik Uzungöl Turumuz için Rize Merkez, Derepazarı, İyidere ve Of ilçelerinden geçerek Uzungöl Vadisine giriyoruz. Kalkış noktasında yaklaşık bir saat sonra Of-Çaykara-Dernekpazarı yol üzerinde bulunan Hapsiyaş (Kiremitli Köprü) Köprüsünde mola veriyoruz. Karadeniz Bölgesine başka bir örneği olmayan Kiremitli Köprü 1996 yılında anıtsal eser olarak ilan edilmiştir. Kiremitli Köprü Solaklı Deresinin her iki yakası üzerinde üzeri kiremitle kaplı olduğundan üzeri ve çevresi doğal bir piknik mesire alanı olmasına neden olmuştur. Kiremitli Köprüde yeteri kadar kalıp ve çevreyi fotoğrafladıktan sonra Çaykara At Çiftliği için yola çıkıyoruz.

Çaykara At Çiftçiği Binicilik Kulübünün tesisi olan Çaykara At Çiftliği tesislerinde ulusal ve uluslararası müsabakalarda dereceye girmiş atları ve midilli atlarına tanıma fırsatı bulacaksınız. Ayrıca At Çiftliği Hocaları nezaretinde ata binmenin keyfini yaşayacaksınız. Çaykara At çiftliğinin yanından akan şelale fotoğraf tutkunları için görülmeye değer bir noktadır. Atla ilgilenmeyen misafirlerimizin dinlenebilecekleri ve kahvaltı yapacakları restourant tesisin içinde mevcuttur.

Saat 12:30 sularında Uzungöl’e ulaşıyoruz. Uzungöl Turu final noktasında Uzungöl ile özdeşleşmiş olan Uzungöl Camisi yanından gölü gördükten sonra yolun sağından devam ederek Uzungöl’ün en güzel fotoğraflandığı teras tepesine çıkıyoruz. Uzungöl Teras Tepesinde; salıncakla adeta Uzungöl üzerinden uçarcasına sallanacaksınız. Aynı noktada bulunan restorantlarda göl manzarasında çayınızı ve kahvenizi yudumlayacaksınız.

Öğle yemeği için Uzungöl’de bulunan restorantlara uğruyoruz. Aracımızla Uzungöl Yapay Şelalelerine (Uzungöl Suni Şelale) geçiyoruz. Uzungöl’ün yukarında 3 Adet yapay göl ve 3 adet yapay şelale oluşturulmuştur. Uzungöl çevresinde bulunan mesire alanları bölgeye gelen yerli ve yabancı turistleri oldukça ilgisini çekmektedir.  Uzungöl Suni Şelale ve etrafını gezdikten sonra göl etrafında havanın durumuza göre verdiğimiz yaklaşık iki saat serbest zaman sonrasında Uzungöl Turumuzu bitirdikten sonra dönüşe geçiyoruz. Saat 18:00 civarında Rize Merkeze ulaşmış oluyoruz.

Ezgi Turizm Seyahat Acentesinin Sunduğu Tüm Hizmet Satın Alımlarında "Tur/Otel Satış Sözleşmesi" Geçerli Olup Taraflarca Kabul Edilmektedir. Sözleşme Detayları İçin Tur/Otel Satış Sözleşmesi'ne Tıklayınız!

Fiyata Dahil Olan Hizmetler / Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Lüx Turizm Aracıyla Ulaşım
Öğle Yemekleri
At Çiftliğinde Ata Binme Ücreti
Ekstra Kişisel Harcamalar

Temalar

Macera
Eğlence
Yiyecek ve İçecek
Romantizm ve Balayı
Ulaşım ve Transfer
Günübirlik Yayla Turları

Tur Süresi

Günübirlik

Ulaşım Tipi

Minübüs

Turumuz İçin Önemli Bilgiler

Ezgi Turizm Seyahat Acentesinin Sunduğu Tüm Hizmet Satın Alımlarında "Tur/Otel Satış Sözleşmesi" Geçerli Olup Taraflarca Kabul Edilmektedir. Sözleşme Detayları İçin Tur/Otel Satış Sözleşmesi'ne Tıklayınız!
Misafirin Tur İptal Mücbir Sebepleri: Yolcu veya Birinci Derecede Akrabasının 10 Günlük Mutat İştigaline Engel Hastalığı veya Ölümü, Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınmış Resmi Kurul Raporu Olması, Taraflarca Mücbir Sebep Kabul Edilmektedir.
Seyahat Acentesinin Tur İptal Mücbir Sebepleri: Olumsuz Hava Şartları, Yol Engeli, Grev, Terör, Savaş ve İhtimali, Yeterli Sayının Olmaması, Öngörülmez Teknik Hususlar, Turun Başlamasına Engel ise Taraflarca Mücbir Sebep Kabul Edilmektedir.
Belirtilen Gün ve Saatlerde Kalkış veya Alınış Noktasında Olmayan Misafirlerimizin Turlarında İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır.
Günübirlik veya Konaklamalı Turlarda; Kalkış veya Alınış Noktasına Belirtilen Gün ve Saatte Ulaşım Sağlamak Misafirin Sorumluluğundadır. Misafirin Ulaşımında Aksama veya Gecikme Yaşaması Durumunda İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır.
Günübirlik Turlarda; Tur Kalkış Saatine 24 Saat Kala, Konaklamalı Turlarda; 14 Gün Kala İptal, İade ve Değişiklik Yapılmamaktadır. Misafirin Belirtilen Sürelerden Önce İptal, İade ve Değişikliği Seyahat Acentesine Yazılı Olarak Bildirmesi Gerekmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bebek Arabası Getirebilir Miyiz?
Evet. Bagaj için uygun boyutta, küçük bebek arabalarını kabul etmekteyiz.
Turda Çok Fazla Yürüyüş Var Mı?
Hayır. Turumuzda yorucu bir yürüme mesafesi yoktur.
Bana Ön Koltuk Ayırır Mısınız?
Hayır. Günübirlik Turlarımızda Koltuk rezervasyonu yapılmamakta olup, ön taraf veya herhangi bir koltuk sözü verilmemektedir. Koltuk sıralamasında ilk gelen misafirlerimiz istedikleri yere oturabilir ve tur boyunca aynı koltukta seyahat edebilirler.
Araçta Tur Ödemesini Yapabilir Miyiz?
Hayır. Turlarımız kesin kalkışlı olduğundan Tur Ücretini Rezervasyon yaparken ödemeniz gerekmektedir. Tur Ücretini ödemeyen Misafirlerimizin Turları kesinlik kazanmamaktadır.
Çocuklardan Ücret Alınıyor Mu?
0-6 Yaş aralığındaki çocuklar ebeveynlerin kucaklarında olmaları şartıyla ücretsiz tura katılabilirler. Koltuk kullanan tüm misafirlerimizden tur ücreti alınmaktadır.
Ne zamana Kadar Turu İptal Edebiliriz?
Turlarımızın kalkış saatlerinden 24 Saat öncesine kadar mazeretsiz iptal ederek Tur ücretini iade alabilirsiniz. Mücbir durumlar ve Acil hastalık gibi durumlarda kesinlikle iade için Resmi Belge İstenilmektedir.
Turlarda Yaş Aralığı Nedir?
Turlarımız Yediden Yetmişe her yaş aralığına hitap etmektedir.
Tur Nerede Başlıyor ve Nerede Bitiyor?
Turumuz Rize Merkez de başlamakta ve bitmektedir.
Tur Suresi Boyunca Molalar Ne Kadar Verilmektedir?
Tur programımız gidilen bölgenin konumu ve gezi alanı dikkate alınarak hazırlanmıştır. Programda belirtilen noktalarda yeterli mola süreleri verilmektedir.

Tur Konumu

Yorumlar

0/5
Oylanmamış
dayalı 0 Yorum
Mükemmel
0
Çok İyi
0
İyi
0
Kötü
0
Çok Kötü
0
Yorum Yok
Yorum yazmak için giriş yapınız

Ezgi Turizm Doğrulandı

May 2021 'dan beri üye

Mesaj kutusu
25%
799 ₺ 599 ₺ başlayan fiyatlar

Ekstra Fiyatlar:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
başlayan fiyatlar
799 ₺ 599 ₺
0 Yorum
Mesajlar {{unread_count}}
... ile mesajlaş {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

Siz: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}