Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)
Transfer

Trabzon Havalimanı Uzungöl Özel Transfer

Trabzon Havalimanı Uzungöl Özel Transfer

Trabzon Havalimanı Uzungöl Özel Transfer

1.500,00 ₺ 1.750,00 ₺

%14 İNDİRİM
Stokta var.
Ürün Bilgisi:
  • Uzungöl Trabzon Havalimanı Özel Transfer

  • Trabzon Havalimanı Uzungöl Özel Transfer

  • Uzungöl Rize Havalimanı Özel Transfer

  • Rize Uzungöl Özel Transfer

  • Çamlıhemşin Ayder UZungöl ÖZel Transfer

  • Özel Transfer

 

TRABZON UZUNGÖL ÖZEL TRANSFER

 

Bölgenin Transfer hizmeti konusunda lider  firması Ezgi Turizm sizlere sunduğu Trabzon Havalimanı Uzungöl transferi ile işinizi kolaylaştırıyor.  Sizleri Trabzon Havalimanında kiralık araç ve taksicilerle yapacağınız pazarlık stersinden kurtarıyoruz. Sabit fiyatlı, faturalı ve güvenli bir transfer hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’nin en güzel turizm destinasyonlarından olan Uzungöl için; ister Uzungöl’den Trabzon Havalimanı’na, ister Trabzon Havalimanı’ndan Uzungöl’e size özel araç ve size özel güler yüzlü tecrübeli personelimiz ile güvenli hızlı transfer hizmeti veriyoruz.

Ezgi Turizm personelleri ile uçuşlarınız takip ediliyor, olası bir uçuş zamanı değişikliğinde transfer saatlerinizi güncelliyoruz.

Trabzon Havalimanı’na indiğinizde ya da Uzungöl’deki otelinizden  ayrılırken size özel araç ve sürücünüzün sizleri karşılaması ile sizlere stressiz konforlu bir transfer hizmeti sunacak

Mutlu bir tatil mutlu bir seyahat ile başlar. Trabzon’un Uzungöl tatil beldesinde mutlu bir tatile, doğanın kalbinde başlamak isterseniz sizlere bir telefon kadar yakınız. Uzungöl Transfer rezervasyonunuzu web sitemiz üzerinden 12 aya varan taksit avantajlarından faydalanarak yapabilirsiniz.

Tranzon Uzungöl Özel Transfer

Uzungöl Trabzon Özel Transfer

Resim

    Ürün bulunamadı
X