Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Sizin İçin En Uygun Ayder Otelleri

Özet
:

Karadeniz bölgesi, sadece turlarla değil her tatil döneminde tercih edilen bir nokta haline gelmiştir. Rize’nin gözdesi Ayder otelleri, aile gezileri, balayı tatilleri ve birçok tatil kaçamağı için tercih edilen bir bölgedir.

Kolay ulaşım imkanı olan Ayder Yaylasında farklı ve istenilene göre birden fazla otel seçeneği bulunmaktadır. Her isteğe uygun otelleri içinde barındıran doğa harikası Ayder Yaylasında kendi isteklerinize ve tatil anlayışınıza uygun otel seçenekleri bulunmaktadır.

Doğanın içinde her alan bu oteller, manzaraları ile görenleri büyülemektedir. Bulutların üstünde hissettiren Ayder otelleri, her bütçeye ve beklentiye uygun şekilde siz değerli misafirlerini beklemektedir.

Ayder Yaylası Otel ve Bungalovlarımız

Farklı fiyat ve hizmet seçenekleri ile Ayder Yaylasında yer alan otel ve bungalov konaklama seçenekleri oldukça fazladır. Eşsiz bir doğal güzelliğe sahip Ayder Yaylası, gelen ziyaretçilerini ağırlarken, onlara Karadeniz’in tarihini ve kültürünü de yaşatmaktadır. Birden fazla seçeneği olan otel ve ahşap bungalov evler ile ormanın, kuşun, güneşin, bulutların, su sesinin huzurunda kaybolmak size farklı bir deneyim yaşatacaktır.

Rize’deki büyülü coğrafyanın en büyük parçalarından olan Ayder Yaylası, görülmeye değer bir güzelliktedir. Muhteşem tabiat harikası Karadeniz Bölgesi’ni gezerken yorulan bedeni, Ayder Yaylasında yer alan otel ve bungalov evlerde dinlendirmek mümkündür. Sadece bedenen değil zihninde dinlenmesi için en doğru adres olan Ayder Yaylası, filmlerden çıkıp gelen kadrajı ve konaklama seçenekleri ile ziyaretçilerine unutulamaz bir tatil imkanı sunacaktır.

Sizin Tercihiniz Otel Mi Bungalov Mu?

Ayder Yaylası

Doğayla daha yakından iletişim kurarak ve Karadeniz ruhunu hissetmek istemek için konaklama seçenekleri arasında olan bungalov evler sizin doğru bir tercihtir. Karadeniz kültürünün bir parçası olan ahşap evler, doğanın ortasına özenle serpiştirilmiş bir şekilde sizleri beklemektedir. Köy kahvaltıları, bahçede içilen sabah kahveleri, gece gelen doğa sesleri ile güzel bir tatil geçirmek için bungalov konaklama tercihler arasında yerini almaktadır.

Doğa içerisinde şehirlerin gürültüsünden uzak ahşabın eşsiz kokusuyla birlikte bir konaklama imkanı sunan bungalov evler, Karadeniz ziyaretçilerine farklı bir deneyim yaşatmaya devam etmektedir.

Şehrin aksiyonunu seven ziyaretçiler ise gündüz doğayla içi içe yaşamın tadını çıkarak, akşam farklı ve çeşitli imkanlar sunan otelleri tercih etmektedir. Açık büfe kahvaltı, damak tadına uygun akşam yemekleri ve hafızlarda yer edecek sunumlar eşliğinde geçirilecek olan tatilde, konaklamanın otelde doğru bir tercih olacaktır.

Otel ve bungalov konaklamaların ortak yanı ise, Karadeniz’in gür akan sularının ve çeşitli ağaçları içinde barındıran ormanlarının manzaranız olmasıdır.

Ayder Yaylası Turlarına Ne Zaman Katılabilirsiniz?

Ayder Yaylası Salıncak

Türkiye’nin en güzel turizm destinasyonlarından biri olan muhteşem güzelliğe sahip Ayder Yaylası turlarına istediğiniz zaman katılabilmek mümkündür. Yazı ayrı kışı ayrı bir güzelliği sahip Ayder Yaylası, her dönem ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Ladin ve kayın ormanlarıyla çevrili yayla, kış ayında beyaz örtüsüyle, bahar ayında huzuruyla ve yaz ayında yeşilliği ve serinliği ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır.


 


 


 

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
X