Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Rize Yaylaları, Konaklama ve Transfer

Özet
:

Karadeniz Bölgesi, kendine has doğasıyla, yeşilin bin bir tonuyla, tertemiz havasıyla, özgün mimarisi ve kültürüyle ziyaretçilerine unutulmaz bir atmosfer sunuyor. Karadeniz Bölgesi’nde doğaseverlerin en çok tercih ettiği yerlerden biri ise Rize Yaylaları. Birbirinden güzel özellikleri ve muhteşem doğası ile ön plana çıkan Rize Yaylaları, çok sayıda ziyaretçiyi kendine çekiyor. Cezbeden manzarası ile her mevsim güzel, her mevsim doğal olan yemyeşil tepeler, uzansanız dokunacak gibi olduğunuz hayal gibi bulutlar Rize Yaylarında sizlere göz kırpıyor. Burada, aynı zamanda, yaylaların muhteşem doğasında trekking ve hiking gibi doğa aktivitelerinin yanı sıra, rafting ve yamaç paraşütü gibi macera dolu aktiviteler de yapabilirsiniz. Düşüncesinin bile içinizi huzurla kapladığı Rize Yaylalarına gitmek, Ezgi Tur ile artık çok kolay. Rize Yayla Turları ile sizlere harika bir deneyim vaadediyoruz. Ezgi Turizm, sağladığı konaklama ve transfer hizmetleri ile tatilinize maksimum rahatlık ve konfor katacak. Hep hayalini kurduğunuz yayla turunu ertelemeyin, hemen Rize Yaylaları tur paketlerine göz atın.

 

En Popüler Rize Yaylaları

ayder ağaç ev

Rize Yaylaları, Rize’nin bu kadar popüler hale gelmesindeki en önemli unsurlardan biridir. Karadeniz’in en ünlü yaylalarına ev sahipliği yapan Rize’de krater göller, engebeli araziler, gürül gürül akan dereler de görebileceğiniz yerler arasındadır. Muhteşem bitki örtüsü, mis gibi, bol oksijenli havası ve şifalı kaplıcaları ile ilgi gören Rize, ziyaretçilerini beklentilerinin ötesine taşır. Rize Yaylalarında gezilecek doğa harikaları saymakla bitmez. Bu yaylalar arasında en popüler olanlar ise Anzer, Ovit, Ayder, Aşağı ve Yukarı Kavron, Amlakit , Gito, Pokut Yayları’dır. Bu yaylayarın her birinin kendine has özellikleri vardır:

 

Ayder, yemyeşil cennet gibi doğası, şelalesi ve yapılan festivalleri ile uğrak noktası niteliğindedir.

 

Anzer Yaylası, bulutları tutacak gibi hissettiren manzarası ve balı dillere destandır.

ovit yayla

Ovit Yaylası, el değmemiş saf güzelliği ile büyüler.

 

Gito Yaylası, eteğindeki çam ormanları ve yemyeşil bir halıya benzer çimeni ile eşsizdir.

palovit şelale

Palovit Yaylası, tertemiz bol oksijenli havası yeniden doğmuş gibi hissettirir.

 

Aşağı ve Yukarı Kavron (Kavrun) Yaylaları, Kaçkar’a tırmanmak isteyenlerin uğrak yeridir.

 

Amlakit Yaylası, doğanın bağrında, etrafında nehirler ve çiçekleriyle kartpostaldaymışsınız hissi verir.

 

Pokut Yaylası, engebeli yolları aşıp vardığınızda, yaşadığınız tüm zorluklara değen nefes kesici gün batımı manzarasını tüm bulutların üzerinden izlersiniz.

 

Huser Yaylası, 2328 rakımda Kaçkar dağları’nın eşsiz panaromasında tulum sesleriyle bambaşka bir boyuta geçersiniz.

 

Rize Yaylaları’nı mutlaka görün, rüya gibi bir deneyim olacak!

 

Rize Yayları Turu ve Transfer Hizmetimiz

Rize yaylaları turları, Ezgi Turizm’in sunduğu pek çok paket seçeneği ile her ihtiyaca hitap ediyor. Her bütçeye ve her zevke uygun yayla turlarında transfer hizmetleri de gerçek bir yayla deneyimi yaşayabilmeniz için oldukça önem taşıyor. Örneğin Butik Yayla Turlarımız, arazi şartlarına uygun 16 kişilik özel araçlarda gerçekleştiriliyor. Sizlere konforlu bir transfer hizmeti sunan Ezgi Tur, sınırlı sayıda kişi ile transfer hizmeti sağlıyor. Bunun yanı sıra, özel araç ve özel transfer hizmetleri ile tatilinizi çok daha konforlu bir hale getiriyor.

 

 

Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
X