Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

SALDA GÖLÜ LAVANTA BAHÇELERİ BURDUR TURU

1GECE yolculuğu

1.gün

Sabah kahvaltısı ardından.

 

Lavanta  bahçeleri muhteşem güzelleriği ve lavanta kokulu köy ismi ile ünlenen kuyucak köyü lavanta bahçelerini ziyaret ediyoruz. dileyen misafirlerimiz lavanta ürünlerinden satın alabilir. ( Lavanta bahçeleri haziran ve temmuz aylarında sezonda olacaktır) Güzel manzaralar eşliğinde Maldivlerde olduğunuzu zannedeceğiniz Salda Gölü’ne varıyoruz. Bembeyaz kumsalları, tertemiz suyu ve derinliği ile sizleri büyüleyecek Salda Gölü; magnezyum yüklü beyaz kayalar ve göl toprak yapısındaki mineraller sayesinde çeşitli hastalıklara da iyi geldiği bilinmektedir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların Mars’ta örneklerinin bulunduğunu kanıtlayan araştırmalarda mevcuttur. Gölde vakit geçirip mevsim durumuna göre yüzme molası ve bol bol resim çektirdikten sonra, Akşam yemeği ve konaklama İçin denizlideki notpoint otelimize geçiyoruz.

.2. gün

Sabah kahvaltısının ardından

Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Hierapolis Antik kenti ile gezimize başlıyoruz. Her noktasında ayrı izler ve özellikler bulunan Antik kentte Rehberimizin anlatımlarını dikkatle dinleyip  verilecek  fotoğraf molaları eşliğinde Hamam binası Nekropol alanı, ana cadde üzerinde bulunan  Domitian Kapısı ve Latrin binası, Apollon Tapınağı ve cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium(cin deliği), Hierapolis Tiyatrosu gezileri ardından antik çağda kutsal olarak bilinen ve birçok hastalığa iyi geldiğine inanılan Sütunlu havuzda kısa bir mola veriyoruz. Ardından denizlideki otelimizde konaklama.

3.gün

Kahvaltının ardından Sagalassos Antik Kenti, antik dönemde Pisidia olarak bilinen bölgede yer alan, Dağlık bir alanın bitişiğinde kentte ilk yerleşim izleri günümüzden 12.000 yıl öncesine kadar uzanan Sagalassos Antik Kenti, orijinal yapı taşlarının neredeyse tamamının bulunabildiği anıtsal yapıları ile son derece iyi korunmuş , kentin planı etkileyici bir anıtsal merkez Sagalassos Antik Kenti gezisi. Ve sonrasında Rize’ye hareket.

 

» FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

- 2 Gece otel oda kahvaltı konaklama

- Lüks Araçlar ile Ulaşım
- Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
- Zorunlu Seyahat Sigortası

- Araç içi ikramlar

 

» FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

- İlk Gün Sabah Kahvaltısı
- Akşam yemekleri
- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Tüm Öğlen Yemekleri

- Tüm Özel Harcamakar

 

SALDA GÖLÜ LAVANTA BAHÇELERİ BURDUR TURU

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X