Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)
Karadeniz Balayı

Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece

Kampanyalı
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece
Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece

Karadeniz Rüya Vip Balayı 5 Gün 4 Gece

18.000,00 ₺ 20.000,00 ₺

%10 İNDİRİM
Stokta yok.
Ürün Bilgisi:

4 Gece Bungalov Konaklamalı Balayı Turu

Karadeniz’in en güzel noktalarında  siz değerli Balayı çiftlerimizi en güzel Bungalov otellerimizde ağırlayacağımız, sadece size özel Karadeniz Rürası Vip Balayı Paketinde hiç bir detayı atlamıyoruz.

Doğu Karadeniz VİP Balayı Paketini siz değerli çiftlerimiz için özel olarak tasarladık.  4 gece 5 Gün boyunca, Doğu Karadeniz’in en güzel yerlerini sizlere gezdirdikten sonra; tur boyunca hayatınızın en güzel anlarını fotoğraflayarak sizlere eşlik edeceğiz. Yeni Evlenecek Çiftlerin Hayali Karadeniz Vip Bayayı Turu sizlere sunuyoruz.

Karadeniz Vip Balayı Turlarını size özel ekonomik bütçelerle sizlere sunuyoruz. Size özel seçtiğimiz en güzel Bungalov konaklamalı Karadeniz Balayı Turu fırsatını kaçırmayınız. Size özel Ezgi Turizm sürücüsü ve size özel araçlarımız ile; Karadeniz’in cennet yeşili, yaylalarında rüya gibi bir tatil sizleri bekliyor.

Karadeniz Vip Balayı Paketi, Hayatınızda hiçbir zaman unutamayacağınız anılarla dolu Rize ve Artvin’in en güzel yerlerinde dolu dolu programlarla geçecek.

Araç ve Sürücü size özeldir. Dilerseniz dinlenebilir veya isterseniz tur rotasını değiştirebileceğiz fırsatları sizlere sunmaktadır.

Sizleri istediğiniz saatte Trabzon veya Rize Havalimanında ya da Otobüs Terminallerinde özel olarak karşılıyoruz. Karadeniz Yaylalarına uygun araçlarla sizi gezdirecek şöförünüz ile aynı zamanda rehberliğinizi yapacağız. Fotoğraflarımızı kim çekecek diye düşünmeyin. 

Tuvaleti Banyosu içinde doğayla iç içe Bungalov Konaklaması yapacağınızdan sizleri hiç kimsenin rahatsız etmesi mümkün olmayacaktır.

Rüyalarınız Karadeniz Vip Balayı Turu ile gerçekleşecek.

  • Sadece Size Özel sürücü ve özel şöförlü Karadeniz VİP Balayı Paketi
  • İlk gece odanızı süslüyoruz, kendinizi özel hissedeceksiniz.
  • Laz ve Hemşin kültürünü yerinde yaşayacaksınız.
  • Karadeniz’in seçme noktalarında rüya gibi bir tatil yaşayacaksınız.
  • Dizi ve Filmlerin çekildiği, Badara Yaylası ve Çat Vadisi
  • Huser Yaylasında Gün Batımı, Bulut Denizi, Salıncak
  • Bungalov Otelinde Konaklama

Karadeniz Balayı Paketi 2022

KARADENİZ VİP BALAYI PAKETİ

1.GÜN  FIRTINA VADİSİ BUNGALOV YERLERŞME

Rüya Vip Balayı Turu ilk günümüzde, Sabah geliş saatinize göre sizleri Havalimanında ya da otobüs terminallerinde size özel araçla karşıladıktan sonra  İsteğe bağlı sabah kahvaltısını yaptıktan sonra yöresel giysilerle ve çay makaslarında çay bahçesinde fotoğraf çekimi yapıyoruz. Yol yorgunu olduğunuzu biliyoruz ve sizleri daha çok yormadan Fırtına Vadisi üzerindeki sizleri oda süslemesi yapılmış şekilde bekleyen rüya gibi bungalovunuza bırakacağız. Uzun Yayla Turları sizleri beklediğinden ilk gün dinlenme zamanı….

2.GÜN AYDER YAYASI-HUSER VE AVUSOR YAYLASI-BULUT ŞELALESİ

Karadeniz Rüya Vip Balayı turu ikinci gününde Bungalovda yaptığınız geç kahvaltıda sonsa saat 11.00 gibi size özel aracınız sizleri alacak ve Huser Yaylası, Ayder Yaylası, Avusor Yaylası geziniz başlayacak.
Vadi Boyunca devam ederek turumuzun ilk noktası Tar Deresi, Bulut Şelalesine gidiyoruz. Rize Turizm Müdürlüğü tarafından yapılan yürüyüş yolu boyunca sesinden ismini alan Tar Deresi boyunca sadece kuş sesi ve dere sesi duyacağımız yürüyüş yaparak Bulut Şelalesine varacağız.
Sonrasında Ayder Yaylası Horon Düzü, Kalegondan geçerek Gelintülü Şelalesi karşısında mola veriyoruz. Ayder Yaylasında 1 Saat vereceğimiz molada öğle yemeği için yeterli zamanımız olacaktır.
Öğle yemeğinden sonra Avusor Yaylasına hareket ediyoruz. Avusor Yaylasına gelir gelmez kendinizi bambaşka bir dünyaya gelmiş gibi hissettiren yaylalardan bir tanesidir. Daha yaylaya gelmeden yol boyunca süzülerek giderken içinizi bir huzur kaplıyor.
Yaklaşık bir buçuk saat Avusor Yaylasında kaldıktan sonra Balayı Turumuzun gün finali olan Gün Batımı, Bulut Denizi ve Salıncak ile meşhur Huser Yaylası yolculuğumuz başlıyor. Özellikle akşama doğru Bulut Denizi üzerinde oluşan Gün Batımı içinizi ölünceye kadar unutamayacağınız bir heyecanla kaplıyor. Huser Yaylası sizleri o kadar etkileyecek ki her tarafı bir yağlıboya tablosu gibi.. Gün batımından sonra Karadeniz geldiğimiz istikametten dönerek sizleri bungalovunuza bırakıyoruz. …

3.GÜN ZİLKALE-PALOVİT ŞELALESİ-ŞİMŞİR OR.-GİTO VE BADARA YAY.

Değerli misafirlerimiz, Karadeniz Vip Balayı Turu 3. Gito Yaylası ve Badara Yaylası gezisine çıkıyorsunuz. Fırtına Deresi boylu boyunca cennet yeşili mis kokulu ormanların arasında seyahat ederken, aracımızda çalan Karadeniz ezgileri ile birlikte eğleneceğiz
Zilkale’ye ulaşıyoruz. Denizden 750 Metre Vadiden 100 metre yükseklikte bulunan Zilkale görünüşü itibariye adeta bir kartal yuvasını andırdığından görenleri büyülüyor.
30 Dakika bir molanın ardından yolumuza devam ediyoruz. Kaçkar Dağları Milli Parkının en ihtişamlı doğal güzelliklerinden olan Palovit Şelalesine uğruyoruz. Palovit Şelalesi Karadeniz Bölgesinin en yüksek debisine sahip bir şelaledir.
Yeni evlenen çiftlerin dış çekimlerinin yapıldığı, Dünyadaki Koruma altında olan 100 ormandan biri olan Şimşir Ormanları bu haliyle bile özellikle düğün dış çekimlerinin vazgeçilmez noktaları arasına gelmiştir.
Şimşir ormanlarından ayrılarak yaklaşık 50 dakikalık bir tırmanışla Hemşinlilerin Yaylalarından Gito Yaylasına ulaşıyoruz. 2100 Metre yükseklikte bulunan Gito Yaylasında bulunan dağ evlerinde öğle yemeğimizi aldıktan sonra Tulum eşliğinde türkü söyleyip, horon oynayarak zamanımızı geçireceğiz
Yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuktan sonra muhteşem güzelliğiyle Badara Yaylası karşılıyor bizleri. Egenin Hamsisi ve Kardeşim 2 başta olmak üzere birçok Karadeniz film yapıtları burada çekildiği Yayla içerinde bulunan küçük gölet etrafında gezinti yaparak beraberce yaylanın terası diye adlandırılan noktaya çıkarak fotoğraflarımızı çekiyor ve günümüzü ölümsüzleştiriyoruz.

4.GÜN ŞENYUVA SEVDALUK KÖPRÜSÜ-POKUT YAYLASI-SAL YAYLASI-ZİPLİNE

Değerli misafirlerimiz, Karadeniz Vip Balayınızın 4. Gününde bu kez Pokut ve Sal Yaylalarını göreceksiniz. Fırtına Deresi sıfır noktasında yaptığınız kahvaltı sonrasında Çamlıhemşin’den Çat Vadisine girdikten sonra dere boyunca Ahşap ve Taş Konakların arasından süzülerek Ortan Köyü Goboş Köprüsü yanından Pokut Yaylası için tırmanmaya başlıyoruz.
2050 rakımlı Pokut Yaylasına ulaşmak için orman içerisinden virajlı yollardan kıvrıla kıvrıla yaklaşık 55 dakika bir yolculuktan sonra yaylaya varıyoruz. Hemşin Kültürü yaylası olan Pokut Yaylasında sosyal medyalarda çekilen fotoğrafların çekildiği noktaya çıkarak muhteşem doğa güzelliğinin keyfini çıkaracağız. Yaylada bulunan tesislerde muhteşem manzara karşısında kahvaltı yapabilir yada öğle yemeğinizi alabilirsiniz.
Pokut Yaylası için gerekli zamanı ayırdıktan sonra Ezgi Turizm personeli eşliğinde çam ormanların içerisinden geçerek 20-25 dakika patika yoldan yürüyerek Sal Yaylasına ulaşıyoruz. Hemşin Yaylalarının en güzel örneklerinden 2070 metre rakımda bulunan Sal Yaylasında yayla evleri ve çevre gezilerinden sonra tulum eşliğinde horonlarımız oynayıp coşuyoruz. Tulumla horon oynadıktan sonra Sal Yaylası zirvesine doğru yürüyüş trekking yaparak yaylanın zirvesine çıkıyoruz. Kaçkar Dağları, Pokut Yaylası ve Karadeniz sahilinin zirveden muhteşem görüntüsü izledikten sonra geldiğimiz rotadan geri dönerek sizleri tekrar Karadeniz Balayı Bungalovunuza bırakıyoruz.

5.GÜN BORÇKA KARAGÖL-MURALI BARAJI (BATIK KÖY)-VEDA

Bugün Karadeniz Vip Balayı Turu son günümüz, Artık veda vaktine yaşlaşıyoruz. Finalde Artvin’in incisi Borçka Karagöl’e gidiyoruz. Karagöl gezimizin ilk durağı olan Karşıköy Köyü, Muratlı Baraj Gölüne varacağız. Gölün üzerinde kalan Cami Minaresi ve Fabrika Bacası yerli ve yabancı misafirlerin oldukça ilgisini çekmektedir.
Muratlı'dan ayrılarak Karagöl'e ulaşmak için Borçka-Camili (Machael) yolunu takip ederek Karagöl'e ulaşıyoruz.
Özellikle sonbaharda ağaç yapraklarının renklerinin adeta bir renk cümbüşü oluşturması içe muhteşem bir görüntü oluşmaktadır. Karagöl Turu en güzel anlarından biri gölün etrafında bulunan patika yollarda yürümek olacaktır.
Dönüş yolunda Borçka İlçe Merkezinden Artvin'e doğru yol alıyoruz. Yol üzerinde Artvin’in 3. Türkiye’nin 65. büyük barajı olan Borçka Baraj Gölüne gidiyoruz Saat 19.00’da Rize’de 20.00’de Trabzon’da olacağımız şekilde ayrılarak dönüş yoluna çıkıyoruz. Dönüş Biletinizi saat 22:00’den sonra almanızı tavsiye ederiz.

5 Gün Boyunca 4*4 Araç Gezileri
Seyahat Sağlık Sigortası
Sabah Kahvaltısı
Havalimanı Transferleri
Öğle Yemekleri
Akşam Yemekleri
Kişisel Harcamalar

X