Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)
Kampanyalar

Batum Turu Kampanyalı

Batum Turu Kampanyalı

Batum Turu Kampanyalı

300,00 ₺ 400,00 ₺

%25 İNDİRİM
Tur Hareket Noktaları
Kişi Bilgileri
Tur Tarihi
Stokta yok.
Ürün Bilgisi:

Sarp Sınır Kapısı, Gonio Kalesi, Ters Ev Restorant, Devasa Dönme Dolap, Saat Kulesi, Ali ve Nino Heykeli, Alfebe Kulesi, Nuri Gela Gölü, Posedion Heykeli, Su ve Işık Gösterisi, Sputnik Teleferik, Botanik Parkı, Batum Sahil, Osmanlı Orta Cami, Türk Mahallesi, Piazza Meydanı, Avrupa Meydanıi, Eski Batum, Yeni Batum, Tekne Turu

 

 

 

Not:10 Kişi ve Üzerin Guruplara Geçerlidir.

Günübirlik Batum Turumuz için Karadenizin en kaliteli Turizm Acentesi ile sizleri bekleyen Turizm aracımza binerek, Sabah 08:00'de Ezgi Turizm önünden  08:30’da Çayelin’den 08:50’da Ardeşen’den, saat 09:00'da Hopa'dan siz değerli misafirlerimizi alarak, rehberimizin gerekli kimlik & evrak kontrollerini tamamlamasıyla turumuza devam ediyoruz. 1,5 saatlik yolculuğumuzun ardından Sarp Sınır Kapısına varıyoruz.

Türk  tarafındaki geçiş işlemimizi hızlandırmak için önceden hazırlattığımız kimlikle geçiş belgeleri ile yaklaşık 50 dakika süren (Geçiş İşlem Süremiz Gümrük Kapısının Yoğunluğuna Göre değişebilir) gümrük ve polis işlemleri sonrası Gürcistan’ın özerk bölgesi olan Acara’ya geçip aracımıza yerleşip Günübirlik Batum turumuza devam ediyoruz.

Rehberimizin vereceği bilgiyle öncelikle ihtiyacınız olacağı kadar Gürcistan Parası olan ‘’Lari’’ alıp ilk ziyaretimizi Romalılar döneminden kalan Hz. İsa’nın 12 havarilerinden biri olan Aziz Matthias’n anıt mezarının da bulunduğu söylenen Roma döneminden kalma Asparos (Gonio) Kalesi'ne yapıyoruz. Kale ve içerisinde bulunan arkeoloji müzesini ziyaretimizin ardından, içerisinde 2700 çeşit farklı bitkiyi barındıran, Holiwodd filmlerinin çekildiği dünyanın ikinci botanik parkını ziyaret ediyoruz.

Botanik Parkı gezimizden sonra BATUM şehir merkezine dönüyoruz, öğlen yemeğimizi Gürcü Restorantta gürcü mutfağı alarak veya sahildeki modern bir Türk restoranında alıp sonrasında ; Ortodoks Katedrali (Hz.Meryem Ana Kilisesi), Avrupa Meydanı, Altın Post Medea Heykeli, Piazza Meydanı, Tiyatro Meydanı, Batum Bulvarı, Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Heykeli ve Osmanlı dönemi Orta Camiyi, Eski Batum turu, Yeni Batum, Batum Sahil'i de görüp misafirlerimize 2 saat serbest zaman veriyoruz.

Bu serbest zamanda misafirlerimiz, Alışverişlerini yapabilir, Tekne Turlarına Katılabilir, Eşi Benzeri olmayan Dönmedolaba binebilir, Şehrin Panoramik Manzarasını izlemek için teleferikle sputnik Tepesine çıkabilir ya da Kasinelarda vakit geçirebilirler. Serbest zamanımızın ardından; saat 17:30’da Sarp Sınır Kapısına hareket ediyoruz. Gümrük işlemlerinin ardından gümrük alanını yürüyerek geçerek Türkiye tarafındaki Sarp Camii önünde aracımızla buluşup Rize'ye hareket ediyoruz. Günübirlik Batum Turu yaklaşık 21.00 gibi Rize Belediyesi önünde sona erecek olup, bir sonraki Ezgi Turizm Gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 • %33
  Pokut Sal Yaylası Turu Kampanyalı

  200,00 ₺300,00 ₺

  Detay
  Tükendi
 • %25
  Karagöl Turu Kampanyalı

  300,00 ₺400,00 ₺

  Detay
  Tükendi
 • %16
  Gito Badara Yayla Turu Kampanyalı

  250,00 ₺300,00 ₺

  Detay
  Tükendi
 • %99
  Huser Yaylası Turu Kampanyalı

  1,00 ₺300,00 ₺

  Detay
  Tükendi
 • %25
  Pokut Huser 5 Yayla Double Tur Kampanyalı

  300,00 ₺400,00 ₺

  Detay
  Tükendi
X