Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Uzungöl Salıncak Şenliği

Uzungöl Salıncak Şenliği


Gezi Ücreti 40 TL


Konuyla ilgili açıklama yapan Trabzon Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, "Ülkemizin, bölgemizin, Trabzonun göz bebeği, dünyanın sayılı turizm merkezlerinden Uzungölümüzde turizm aktivitelerinin 12 aya yayılması ve sürdürülebilmesi çalışmaları kapsamında, Uzungöl Doğa Salıncak Şenliği'ni bu yıl başlatıp, içeriğini her yıl geliştirerek inşallah geleneksel hale getireceğiz. Uzungöl Doğa Salıncak Şenliğimiz, salıncak başta olmak üzere, kar motoru, kayak, kardan adam, doğa yürüyüşü, kar topu, horon gibi bir çok etkinliği kapsamaktadır” dedi.  Türkiye’nin sayılı turizm merkezlerinden olan Uzungöl’de 28-Ocak-3 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan ‘Uzungöl Doğa ve Salıncak Şenliği’ne, yerli ve yabancı çok sayıda turistin katılması bekleniyor.Ezgi Turizm 03 Şubat 2019 Tarihinde siz değerli misafirlerimizle buluşarak saat 09:00'da uzungöl Salıncaş Şenliği Turuna başlıyoruz. Of Çaykara yolu üzerindeki At Çifliğine uğruyoruz ve misafirlerimiz ata binme aktivitesi yapacaklar. At çifliğinde yaklaşık bir saat kaldıktan sonra yolumuza devam ediyoruz. Uzungöl Salıncak Şenliği kapsamında salıncak başta olmak üzere, kar motoru, kayak, kardan adam, doğa yürüyüşü, kar topu, horon gibi bir çok etkinliği kapsamaktadır.Programımızı saat 16:00 sularında bitirerek gönül rahatlığı içerisinde sizleri Rizeye teslim ediyoruz. 

Bir Başka Ezgi Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere...

ezgitur.com 2019

 

Özet
:
Trabzon’a en önemli merkezlerinden olan uzungöl'de Turizm çeşitliliğinin artırılması amacıyla ve tanıtım amaçlı 28 Ocak-3 Şubat 2019 tarihlerinde "Uzungöl Doğa Salıncak Şenliği" etkinliklerinin düzenlenecektir.

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X