Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Ridos Otel Turu

Ridos Otel Turu
Yeraltından çıkan şifalı mineraller bakımından Türkiyenin önde gelen kaplıcalarından olan Ridos Termal Otel bel, boyun, sırt ve kalça rahatsızlıkları, eklem, kas romatizma hastalıkları ve yumuşak doku rahatsızlıkları gibi binbir derde deva olmaya devam ediyor. Bu kapsamda ülkemizin sektörde öncü firması Ezgi Turizm havaların soğumasıyla birlikte tur proglamlarına konaklamalı Ridos Turunu ekledi. 1. Tur 30 katılımcı ile 11 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşti. Cumartesi günü saat 12:00!de başlayan Ezgi Turizm Ridos Turu Pazar günü saat 12:00'ye kadar devam etti., 2. Turumuz 15-16 Aralık Tarihlerinde gerçekleşti. 

Misafirlerimizden yoğun talepler doğrultusunda Rize Ezgi Turizm 16-17 Şubat 2019 tarihlerinde III. Ridos turunu yapacaktır. 16 Şubat Saat 12:00'de Rize Merkez Ezgi Turizm önünden son model aracımız ve rehberimiz ile yola çıkacağız. Karadeniz sahil yolu ve Kalkandere, İkizdere ilçelerinin arasından muhteşem manzara ve dere boyu süzülerek bir buçuk saatlik bir yolculuktan sonra Ridos Terman Otel'e ulaşacağız. 

Ridos otele varınca otel giriş işlemlerinin ardından Ezgi Turizm müşterilerine özel hazırlanan odalarımıza yerleşeceğiz. Hamam, Sauna ve Termal tesislerden faydalanmak için hiç vakit kaybetmeden hazırlnıp etkinliklere katılıyoruz. Akşam yemeğine kadar Ridos Otelin şifalı suyuna kendimizi bırakacağız. Akşam Yemeği Rize Ezgi Tur misafirlerine özel hazırlanmış menü eşliğinde açık büfe olacak. Misafirlerimizi yemekten sonra bir düpriz bekliyor. 

Canlı müzik eşliğinde sınırsız eğlence ile aynı zamanda şehir sitresinide atmış olacağız.

17 Şubat Pazar günü açık büfe sabah kahvaltısı ile güne başlıyoruz. Yemekten sonra Tekrar Otel imkanlarından fadalandıktan sonra Paraza günü Ridos Termal Otelden ayrılıyoruz. Bir başka Ezgi Turizm Organizasyonunda buluşmak üzere....
Özet
:
Rize ve Bölgenin tek Termal Oteli Ridos Otelin bin derde deva şifalı suyundan faydalanmak için Bölgenin lider Turizm Acentesi Rize Ezgi Turizm konuklarını ağırlamanın haklı gururunu taşıyor.

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X