Rize Günübirlik Turlar rizetours.ucakbiletiuygunal.com> google.com, pub-1222414756863817, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

12. Ayder Kardan Adam Şenlikleri

Özet
:
Bu yıl 12.si düzenlenecek olan Ayder Kardan Adam Şenlikleri bu yılda binlerce yerli ve yabancı Turiste ev sahipliği yapacak.
Resim
Çamlıhemşin Belediyesi, Çamlıhemşin Kaymakamlığı Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün organiza ettiiği 12. Ayder Kardan Adam Festivali bu yılda büyük bir coşkuyla yaşanacak. Ülkemizin bir çok yerinden misafirlerin katılacağı festivale tanınmış birçok sanatçı konserleri ile renk katacak. Kardan Adam Festivali süresince yaşanması muhtemel olumsuzlukların giderilmesi için yetkililer çok titiz çalışma yapıyorlar.

Rize Ezgi Turizm 2018 yılında 860 kişi gibi rekor bir katılıcı ile yaptığı başarılı organizasyonlara buyılda hazırlıklarını çok titiz bir şekilde sürdürüyor. 

Profosyonel ekibi ve son model araçlarımız ile bu yılda huzur, kalite ve tecrube sloganı ile Rize Turizmine katkı sağlamak için çok ciddi çalışma yğrğtğlğyor. Festivalin yapılacağı Cumartesi ve Pazar günü sabah 09:00'da Ezgi Turizm önünden hareket edecek araçlarımız Çayeli, Pazar ve Ardeşen İlçelerimizden misafirlerimizi alarak Ayder Şenliklerine Hareket edecektir. Her kesimden katılımcı sağlanması adına günübirlik Tur katılım ücretini 40 TL olarak belirledik. Ayrıca Ayder Bölgesinin en kaliteli otellerinde Ayder Haşimoğlu Otel'de konaklamalı tur programlarımıza misafirlerimizi bekliyoruz.

Bu yılkı düzenlenecek Ayder Kardan Adam şenliklerinizi Bölgemiz ve Rizemiz için başarılarla dolu geçmesini temenni ederiz.

Ezgi Turizm Operasyon ekibi 

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X