Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Havalimanı Servis Saatleri ve Durakları

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından Kadıköy ve Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile 10 ve 15 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz.

Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksimden Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Otobüsler gece 03:30 ile 01:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Trabzon Havalimanına inen bütün uçakların ve Trabzon Havalimanından kalkan bütün uçakların servis hizmeti vardır. Hopa,Arhavi, Fındıklı, Ardeşen, Pazar, Çayeli, Rize, Of havaş duraklarından alınan havalimanı yolcuları yine Trabzon çıkışlı aynı noktalara bırakılmaktadır. 

Devlet Hava Meydanları ile ilgili firmaların yaptıkları sözleşmelerde bütün uçuşlara saat kaç olursa olsun servis hizmeti verilmesi zorunluluğu vardır. 

Hopa Rize Trabzon Havaş kalkış saatleri ve ücret tarifesi ile Atlasjet kalkıs saatleri aşağıda sunulmuştur. Servis bilgileri sürekli güncellenmektedir.
 

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X