Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Rize ve Trabzon çıkışlı Giresun Ordu Turu

Rize ve Trabzon çıkışlı Giresun Ordu Turu

TUR PROGRAMIMIZ

Sabah 08:00'de Rize'de bulunan Acentemiz Ezgi Turizm önünden kalkacak araçlar ile Giresun Ordu Turumuza başlıyoruz. Karadeniz sahil yolundan devam ederek; Trabzon'daki misafirlerimizi aldıktan sonra yol üzerinde isteğe bağlı açık büfe kahvaltı molası veriyoruz. (Ekstra) . Kahvaltıdan sonra yolumuza devam ederek turumuz ilk durağı olan Tirebolu Kalesini ziyaret edeceğiz.  Deniz içerisindeki bir yarımada  üzerinde bulunan küçük bir Kale olan Tirebolu Kalesi  Karadeniz bölgesinin en güzel tarihi eserlerinden birisidir. 

Tirebolu Kalesi ziyaretinin ardından yolculuğumuza devam ediyor Giresun ilimize ulaşıyoruz. Giresun Turumuzun en güzel anlarından olan tekne turu (isteğe bağlı) misafirlerimizin ilgisini çok çeleceğine inanıyoruz. 2 Saatlik Tekne turundan sonra Giresun Kalesine çıkıyoruz.  Giresun Panoramik görüntüsünün en güzel izlenebildiği Giresun Kalesinde Çay Molası veriyoruz.  Giresundan ayrılarak Ordu İline doğru ilerliyoruz.

Ordu merkeze ulaşınca teleferiğe binerek Boztepe'ye çıkıyor ve burada öğle yemeğimizi alıyoruz. Boztepe'ziyaretinden sonra şehir merkezine iniyoruz. Ordu Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanda Ordu'ya has hediyelik eşya alış verişi ve hatıra fotoğrafları çekildikten sonra kaptanımızın belirleyeceği hareket saatine göre aracımızın yanında toplanıp, Trabzon'a ve Rize'ye Hareket ediyoruz. Dönüş yolumuzda Türkiyenin en büyük çikolata fabrikası olan Sagra fabrikasında vereceğimiz alışveriş molasının ardından Rize'ye kadar devam edip, bir başka Ezgi Turizm organizasyonunda buluşmak ümidiyle turumuzu sonlandırıyoruz.

Fiyatımıza Dahil Olmayan Hizmetler...

Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemeği

Tekne Turu

 

 

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X