Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

Karagöl Turu

Karagöl Turu
Karagöl Turu
Karagöl Turu
Karagöl Turu
Karagöl Turu
Karagöl Turu
Karagöl Turu
Karagöl TuruHER GÜN  KARAGÖL TURUMUZ DÜZENLENMEKTEDİR.

Saat  09:00’da Rize Ezgi Turizm önünden hareket ediyoruz. Karadeniz sahil  yolundan denizin masvavi berraklığıyla yeşilin bin bir tonu arasında süzülerek sırasıyla Rize’nin Çayeli, Pazar, Ardeşen ve Fındıklı; Artvin’in Arhavi ve Hopa ilçelerini takip ederek Cankurtaran geçidine çıkıyoruz.

Denizden  690 metre yükseklikten muhteşem panoramik manzarasıyla Karadenizi  fotoğraflayarak yolculuğumuza devam ediyoruz.  Borçka şehir merkezini geçerek Çoruh nehrini takip ediyor,toplam ikibuçuk saatkil bir yolculuktan sonra  Borçka şehir merkezi ne 27 km. mesafede, deniz seviyesinden 1450 metre yükseklikte bulunan 19.yüzyıl başlarında, bugünkü ‘’Klaskur (Aralık) Yaylası’nın yakınlarındaki bir tepenin heyelan sonucunda önünün kapanmasıyla oluşan cennet yeşili KARAGÖL’e ulaşıyoruz. 

 

Misafirlerimiz Karagöl’ün etrafındaki ormanlarda yürüyüşlerini yapıyor. İster mangal yakarak ,ister göl etrafındaki restorantta öğle yemeğini yiyorlar. Saat 15:00’te Karagölden hüzünlü bir şekilde ayrılıyoruz. Geldiğimizi yolu takip ederek saat 18:00’de Rize'ye varıyoruz.
 
Bir başka Ezgi Tour organizasyonunda buluşmak üzere.   
 

Not: Kesin hareket 12 kişilik gurupların tamamlanmasıyla gerçekleşecektir. 
Karagöl Turu
Borçka Karagöl Turu
ezgitur.com

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X