Rize Günübirlik Turlar rizetours.ucakbiletiuygunal.com> google.com, pub-1222414756863817, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

1.Uluslarası Diş Hekimliği Sempoyumu Rize

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi tarafından organize edilen 1. Uluslararası Diş Hekimliği Sempozyumu Rize Dedeman Otel’de yapıldı.

Rize Vali Yardımcısı Bahattin Alp ARSLANKÖYLÜ ile Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN’ın da iştirak ettiği programa gerek yurt içi gerekse yurt dışından birçok akademisyen katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunması ile başlayan programda Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN katılımcılara yönelik selamlama konuşması yaptı. Ayrıca, sempozyumun gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep Yeşil DUYMUŞ ise, 2013 yılında hizmete başlayan fakültenin kısa sürede hem lisans hem de uzmanlık eğitimi verebilecek seviyeye geldiğini, bunun yanında Rize ve çevre illerdeki hastaların her türlü diş tedavisine cevap verebilecek durumda olduğunu söyledi.

Açılış konuşmalarının ardından Rize Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Müzik Grubu tarafından seslendirilen atma türküler katılımcıların büyük beğenisini kazandı.

Sempozyumun bilimsel ayağında ise akademisyenler, diş hekimliği ile ilgili güncel konularda bilgi paylaşımında bulundular.

1. Uluslararası Diş Hekimliği Sempozyumu’nun sonunda, programa iştirak eden konuklar için Rize’nin tabii güzellikleri ve tarihi zenginliklerini içine alan gezi programları tertip edildi. 3-5 Ekim 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen sempozyuma katılan katılımcılar sempozyumun bilimsel ve sosyal yönden çok verimli geçtiğini ifade ettiler.

+90 464 217 8444

Telefon
www.ezgitur.com © email : ezgitur53@gmail.com Tel : 4442253 Adres : Piri Çelebi Mah.İbrahim Karaoğlan Cad 4-G Rize Belediyesi Karşısı Doktorlar Sitesi Altı Rize
X